AVAILABLE
IN STOCK
Phone (+34):
988 362 037
WhatsApp (+34):
618 806 537
| Technical information | |
|---|---|
| Description: | Alternator for FORD Transit 310, 330, 350, 370, 410, 430, 460, 470 Series V363 2.2TDCi |
| Ref. Ebat: | EB0 125 811 086 |
| Type: | NEW |
| Voltage: | 12 V |
| Amperes: | 210 A |
| Rotation: | CW |
| Pulley: | 7 P/E |
| Diameter: | Ø 59 mm |
| Series: | IR/IF |
| Weight: | 8.00 Kg |
| Warranty: | 1 year |