AVAILABLE
IN STOCK
Phone (+34):
988 362 037
WhatsApp (+34):
618 806 537
| Technical information | |
|---|---|
| Description: | Alternator for AUDI, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN 2.0 FSI |
| Ref. Ebat: | 1-9107-03 |
| Type: | NEW |
| Voltage: | 12 V |
| Amperes: | 110 A |
| Rotation: | CW |
| Pulley: | 6 |
| Diameter: | Ø 68 mm |
| Series: | IR/IF |
| Weight: | 5.80 Kg |
| Warranty: | 1 year |