AVAILABLE
IN STOCK
Phone (+34):
988 362 037
WhatsApp (+34):
618 806 537
home / products / alternators / Mitsubishi / IR/IF / 12 V / 60 A / CW
| Technical information | |
|---|---|
| Description: | Alternator for CASE Tractor, MITSUBISHI Fork lift |
| Ref. Ebat: | 1-8302-03 |
| Type: | NEW |
| Voltage: | 12 V |
| Amperes: | 60 A |
| Rotation: | CW |
| Pulley: | 1 |
| Diameter: | Ø 73 mm |
| Series: | IR/IF |
| Weight: | 3.40 Kg |
| Warranty: | 1 year |