AVAILABLE
IN STOCK
Phone (+34):
988 362 037
WhatsApp (+34):
618 806 537
| Technical information | |
|---|---|
| Description: | Alternator for TATA Safari, Telcoline |
| Ref. Ebat: | 1-9202-03 |
| Type: | NEW |
| Voltage: | 12 V |
| Amperes: | 75 A |
| Rotation: | CW |
| Pulley: | 6 |
| Diameter: | Ø 63 mm |
| Series: | IR/EF |
| Weight: | 6.60 Kg |
| Warranty: | 1 year |