AVAILABLE
IN STOCK
Phone (+34):
988 362 037
WhatsApp (+34):
618 806 537
| Technical information | |
|---|---|
| Description: | Alternator for FIAT Ducato |
| Ref. Ebat: | 1-91159-03 |
| Type: | NEW |
| Voltage: | 12 V |
| Amperes: | 150 A |
| Rotation: | CW |
| Pulley: | 7 |
| Diameter: | Ø 60 mm |
| Series: | IR/IF |
| Weight: | 6.80 Kg |
| Warranty: | 1 year |