AVAILABLE
IN STOCK
Phone (+34):
988 362 037
WhatsApp (+34):
618 806 537
| Technical information | |
|---|---|
| Description: | Alternator for NISSAN Micra 1.2i 16V, 1.4i 16V, Note 1.4 |
| Ref. Ebat: | 1-2790-01VA |
| Type: | GENUINE VALEO |
| Voltage: | 12 V |
| Amperes: | 80 A |
| Rotation: | CW |
| Pulley: | 4 |
| Series: | IR/IF |
| Weight: | 5.10 Kg |
| Warranty: | 1 year |